Krópowki24 Apartamenty
PL - EN
Rezerwuj już dziś

Pokoje w części hostelowej

Pokój dwuosobowy / Pokój typu twin

Pokój ten wyposażony jest w drewniane meble i dysponuje łazienką z prysznicem. W pokoju znajduje się duże łóżko małżeńskie, szafki nocne oraz szafa. Kolorystyka jest ciepła, a pokoje są jasne i funkcjonalne, co sprzyja relaksowi i regeneracji sił.

Powierzchnia pokoju: około 12 m².

Pokój dwuosobowy / Pokój twin ze wspólną łazienką

Pokój jest wyposażony w drewniane meble i oferuje wspólną łazienkę w korytarzu. Łazienka ta dzielona jest na dwa pokoje dwuosobowe lub na dwa pokoje dwuosobowe i jeden pokój trzyosobowy. Możliwy jest wybór pokoju z łóżkiem małżeńskim lub dwoma pojedynczymi.

Powierzchnia pokoju: około 12 m².

Pokój czteroosobowy z łazienką

Pokój ten wyposażony jest w drewniane meble oraz łazienkę z prysznicem. Możliwy jest wybór jednej z dwóch konfiguracji łóżek: łóżko małżeńskie i dwa łóżka pojedyncze lub cztery łóżka pojedyncze.

Powierzchnia pokoju: około 19 m².

Pokój Rodzinny

Pokój rodzinny jest to pokój wyposażony w 3 łóżka piętrowe oraz jedno łóżko pojedyncze. W pokoju znajduje się łazienka. Pokój można wynająć w konfiguracji od dwóch do siedmiu osób. Okna pokoju są ukierunkowane na ul. Krupówki

Powierzchnia pokoju: około 19 m2.

 

Pokój wieloosobowy

Dla 4 osób

Pokój ten jest pokojem wieloosobowym wyposażonym w 2 łóżka pojedyncze oraz 1 łóżko piętrowe. Wejście do tego pokoju prowadzi przez pokój 6 osobowy, w którym znajduje się wspólna łazienka.

Powierzchnia pokoju: około 12 m².

Dla 6 osób

Jest to pokój przechodni w przestronnym pokoju wieloosobowym. Jest on połączony z pokojem wieloosobowym z 4 łóżkami. W pokoju tym znajduje się wspólna łazienka.

Powierzchnia pokoju: około 17 m².